• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Chmielnie informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 dla naszych uczniów odbędzie się w poniedziałek, 4 września 2023 r. Poranny dowóz dzieci do szkoły nie ulega zmianie (obowiązują kursy takie same jak w ubiegłym roku szkolnym). O godzinie 8:00 odbędzie się Msza Św. w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chmielnie. Ok. godz. 9:00 jest zaplanowane uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na hali sportowej, po którym uczniowie będą mieli możliwość spotkania się z wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych; oddział przedszkolny tzw. zerówka - sala nr 12, klasa I a - sala nr 5, klasa I b - sala nr 6,  klasa II a - sala nr 4, klasa II b - sala nr 23, klasa III a - sala nr 7, klasa III b - sala nr 8, klasa IV a - sala nr 10, klasa IV b - sala nr 18, klasa V a - sala nr 14, klasa V b - sala nr 17, klasa VI a - sala nr 25, klasa VI b - sala nr 22,  klasa VII a - sala nr 24, klasa VII b - sala nr 15, klasa VIII - sala nr 19.

Odwóz uczniów autobusem szkolnym około godz.11:00 (dot. wszystkich klas).

• INFORMACJA DLA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS O PROFILU SPORTOWYM

• Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy podejmują naukę w klasach o profilu sportowym muszą posiadać ważną kartę zdrowia sportowca, wydaną i podbitą przez lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej. Uczniowie obowiązkowo okresowo muszą przejść badania lekarskie.

• Podręczniki na rok szkolny 2023/2024

• Informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym, wszystkie podręczniki na rok szkolny 2023/2024 będą pochodziły z dotacji rządowej.

Dotyczy to wszystkich klas szkoły podstawowej.

Jedynymi podręcznikami niefinansowanymi w ramach dotacji są podręczniki do religii (we wszystkich klasach) i dla oddziału przedszkolnego.

Wykaz podręczników i zeszytów ćwiczeń do religii na rok szkolny 2023/2024:

• Wykaz przyborów do oddziału przedszkolnego (grupa "0")

• Wykaz przyborów do oddziału przedszkolnego (grupa “0”) na rok szkolny 2023/2024:

• kredki ołówkowe,

• ołówek, gumka, temperówka,

• plastelina,

• farby plakatowe, pędzelki (gruby + cienki), kubek,

• nożyczki,

• blok techniczny kolorowy,

• zeszyt (kratka + wąska linia),

• wycinanki (samoprzylepna + zwykła),

• klej w sztyfcie,

• teczka z gumką (biała i kolorowa),

• obuwie zmienne,

• strój gimnastyczny w worku (podpisany),

• ryza papieru białego A4 (zamiast bloków rysunkowych).

* Podręczniki dla oddziału przedszkolnego (wydawnictwo Nowa Era) będą do zakupu we wrześniu u wychowawcy.