• Rada Rodziców

• Przypominamy, że wysokość dobrowolnej składki na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 30 zł rocznie na każde dziecko z  rodziny. Wpłat można dokonywać u wychowawcy klasy, w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio na konto: Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie  15 8324 0001 0030 0038 2000 0010 . Z pozyskanych w ubiegłym roku szkolnym środków zakupiono m.in. klocki lego do zajęć z robotyki, pufy uzupełniające wyposażenie holu szkoły,wszelkie nagrody dla uczestników konkursów, nagrody książkowe dla uczniów na zakończenie roku szkolnego itp. Zebrane fundusze w całości wracają z powrotem do naszych uczniów. Zachęcamy Państwa serdecznie do dalszego wspierania szkolnych inicjatyw, będziemy ogromnie zobowiązani. Za wszystkie wpłaty w imieniu dzieci bardzo dziękujemy!