• Egzaminy uczniów z 8 klas

• Drodzy ósmoklasiści!

Życzymy Wam powodzenia na egzaminach oraz wiary we własne możliwości. Trzymamy kciuki za oryginalne prace i trafne odpowiedzi. Aby uzyskane wyniki, pozwoliły Wam kontynuować naukę w wybranej szkole średniej, abyście dalej mogli rozwijać swoją wiedzę i pasje. Jesteśmy z Wami...

• Sukces Kamila - finalista konkursu przedmiotowego z historii

•  Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratoria Oświaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Otwierają drzwi do przyszłości, pogłębiają wiedzę, rozwijają zainteresowania i twórcze myślenie.

Droga ta nie jest łatwa. Konkursy przedmiotowe składają się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego, wojewódzkiego. Wymaga talentu, wiąże się z determinacją i systematycznością. Przez wszystkie te etapy, wykazując się ogromną wiedzą  przeszedł uzyskując tytuł finalisty Kamil Makurat.

GRATULUJEMY!!!

• Akcja informacyjno-edukacyjna „Bezpieczna Woda” 2022

• Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję akcji „Bezpieczna Woda”. Jej celem jest promocja bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku w wodzie, nad wodą oraz na wodzie. Akcja prowadzona jest we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK,  Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W ramach akcji Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki upowszechnia w tym roku broszury oraz plakaty „Bezpieczna woda”. Materiały informacyjne są do pobrania poniżej;

• WYWIADÓWKA - 12.05.2022 r.

• Informujemy, że w dniu 12.05.2022 r. (czwartek) ODBĘDĄ SIĘ WYWIADÓWKI Z RODZICAMI;

* klasy 0-3  -  godz. 17:00

* klasy 4-8  -  godz. 18:00

W dniu wywiadówki wszyscy nauczyciele są do dyspozycji Rodziców do godz. 19:30.

Spotkania z wychowawcami klas w innym terminie, prosimy umawiać bezpośrednio z nauczycielami.

Wszystkich Rodziców serdecznie zapraszamy!