• PROGRAM LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

• Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymują od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

Dzielimy się zdjęciami z zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem otrzymanego sprzętu w ramach Programu Laboratoria Przyszłości, który wciąż budzi ogromne emocje oraz masę pozytywnych wrażeń. Nowoczesny sprzęt uatrakcyjnia zajęcia w naszej szkole oraz umożliwia uczniom rozwój ich zainteresowań.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Został on ogłoszony przez Polską Izbę Książki w 2001 r. Data nie jest przypadkowa, ponieważ tego dnia urodziła się autorka książek dla dzieci i młodzieży – Janina Porazińska. Nadrzędnym celem tej akcji jest promowanie tej aktywności wśród dzieci i młodzieży. Zalet czytania na głos jest mnóstwo: wzbogaca słownictwo, ćwiczy pamięć, poprawia koncentrację, uczy samodzielnego myślenia. Jesteśmy dumni, że i uczniowie naszej szkoły z ogromną przyjemnością dołączyli do tej akcji, a dzień upłynął w brzmieniu głośnego czytania. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za aktywne uczestnictwo i oczywiście zapraszamy częściej do odwiedzin naszej szkolnej biblioteki.

• Akcja "Tusz do paki"

• Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Tusz do paki". Zbieramy zużyte tusze od drukarek atramentowych. Dochód przeznaczony na schronisko dla zwierząt. Tusze można przynosić w woreczkach do gabinetu pedagoga szkolnego.

• UBEZPIECZENIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - ROK SZKOLNY 2022/2023

• Drodzy Rodzice!

Ubezpieczenie dzieci nie jest obowiązkowe, ale nigdy nie wiemy, czy nie wydarzy się jakiś wypadek, w którym dziecko dozna urazu. Ubezpieczenie NNW daje możliwość pokrycia kosztów leczenia i uzyskania odszkodowania. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia nie tylko związane z przebywaniem ucznia w szkole, ale również z życiem prywatnym w okresie od dnia 1 września 2022 r. do dnia 31 sierpnia 2023 r.

Dla tych z Państwa, którzy zechcą ubezpieczyć dziecko, zamieszczamy poniżej ofertę ubezpieczenia w Firmie UNIQA, jaka wpłynęła do szkoły. W roku szkolnym 2022/2023 Rodzice będą mieli możliwość ubezpieczenia swojego dziecka na dwa sposoby;

* przystąpienie w formie tradycyjnej (należy dostarczyć do wychowawcy klasy deklarację z wybranym przez siebie wariantem ubezpieczenia oraz składkę),

* przystąpienie w formie elektronicznej on-line - Na portalu www.nnw24.pl każdy Rodzic może kupić ubezpieczenie NNW dla swojego dziecka. Żeby kupić ubezpieczenie należy wypełnić formularz przystąpienia i opłacić składkę w portalu nnw24.pl. Ubezpieczenie działa od 01.09.2022r. do 31.08.2023r.

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej ofertą.

• Wywiadówka - 06.09.2022 r.

• Dnia 06.09.2022 r. (wtorek) ODBĘDĄ SIĘ WYWIADÓWKI Z RODZICAMI.

Przedstawiamy harmonogram spotkań;

* klasa "0" - godzina 17:30, sala zerówka

* klasa I a - godzina 17:30, sala nr 1

* klasa I b - godzina 17:30, sala nr 8