• Informacje RODO dla obywateli Ukrainy

• klauzula_informacyjna_-_wersja_w_jezyku_ukrainskim.pdf

zgoda_na_przetwarzanie_danych_osobych_wersja_w_jezyku_ukrainskim.pdf

Інформаційна клаузула щодо обробки персональних даних громадян України

У зв’язку зі збором ваших персональних даних, отриманих від вас, ми безпосередньо повідомляємо вам, що:

1. Aдміністратором даних є Початкова школа Майор Генрик Сухарський у Хмільно (83-333) за адресою  Бернарда Гжендзіцького 28. З адміністратором можна зв’язатися письмово за адресою місцезнаходження адміністратора або електронною поштою: spchmielno@chmielno.pl.
          2. Адміністратор –призначив інспектора із захисту даних, з яким Ви можете зв’язатися з усіх питань, пов’язаних з обробкою персональних даних за допомогою електронної пошти: iod@chmielno.pl.
          3. Метою обробки даних є вступ до школи та навчання учнів. Правова підстава: юридичний обов'язок, покладений на адміністратора у зв'язку з конкретним положенням Закону.
          4. Одержувачами даних, є : органи державного управління; суди та прокуратура; судові пристави; організаційні підрозділи держави та місцевого самоврядування та інші суб'єкти - в обсязі, необхідному для виконання громадських завдань, організаційні підрозділи з метою дослідження, статистики, дослідження громадської думки, якщо дані після використання будуть змінені цими підрозділами таким чином, що неможливо буде ідентифікувати  особу, якої ці дані стосуються.
          5. Дані зберігатимуться протягом періоду, що випливає з положень законодавства.
          6. Ви маєте право:
          • доступ до ваших даних та даних осіб, над якими ви маєте законну опіку (наприклад, дітей),
          • вимагати їх виправлення.
          1. Ви маєте право подати скаргу до Голови Управління захисту персональних даних: вулиця Ставкі 2, (Stawki), 00-193 Варшава.
          2. Надання даних є обов’язком, що випливає із розпорядження.